Městská slavnost - Dotkni se Písku

NOVINKY

Děkujeme!

S velkou radostí bychom chtěli poděkovat všem, kteří se zúčastnili a přispěli k úspěchu městské slavnosti Dotkni se Písku 2023. Byl to v pořadí již sedmý ročník, který jsme jako Centrum kultury města Písek pořádali. Akce byla umocněna rekordní účastí. Byli jsme potěšeni zaplněnými ulicemi a náměstími, které dýchaly jedinečnou atmosférou.

Program jsme připravili tak, aby oslovil všechny generace. Skvělí umělci jako Ewa Farná, No Name, Ben Cristovao, Calin a mnozí další vás nadchli svými vystoupeními a přinesli vám nezapomenutelné hudební zážitky. Ale akce nebyla jen o hudbě. Lidé si našli zábavu i na dalších místech, která se stala živými centry radosti a společného sdílení.
Před kulturním domem vznikl vor, který symbolizoval bohatou vorařskou minulost města Písku. Před Domem U Slona probíhal okouzlující jarmark, který vás očaroval svými stánky plnými řemeslných výrobků a lahůdek. A Marie Terezie zavítala na Hlavíčkovo náměstí, oživujíc historii našeho města.
Kulturní program byl zakončen působivým ohňostrojem, který rozjasnil noční oblohu a řeku Otavu. Vaše pozitivní ohlasy a nadšení nám potvrdily, že jsme splnili naše poslání - přinést vám radost a nezapomenutelné zážitky.
Děkujeme vám všem za vaši podporu, účast a přízeň. Vaše slova a úsměvy jsou pro nás neocenitelnou odměnou za veškerou práci a snahu, kterou jsme do akce vložili. Dotkli jste se našich srdcí a připomněli nám, jak důležité je společně sdílet kulturu, hudbu a radost ze života.

Zpět na hlavní stranu