Městská slavnost - Dotkni se Písku

NOVINKY

Očima pejskaře

Doprovodný program nejen pro milovníky psů.

Tento doprovodný blok budete moci navštívit v sobotu 10.6. v Palackého sadech.

Našimi hosty jsou:

KARINO
Výcvik a výchova psů, dále pak péče o pohybový aparát psů.
Za tento tým nás přijede navštívit Kateřina "Káťa" Růžičková: „Výcviku psů se věnuji již více než 10 let. Zažila jsem klasický starší výcvik a počínající pozitivkáře. Kynologie se za tu dobu hodně změnila. Já si zvolila jít zlatou střední cestou a hlavně s rozumem. Každý pes je jiný a potřebuje tedy i rozdílný přístup. Proto vždy přizpůsobuji trénink potřebám psa a požadavkům majitele. Vzhledem k tomu, že mám sama psa sportovce, rozhodla jsem se vzdělávat i v oboru fyzioterapie. Momentálně se věnuji rekondičním masážím a Dornově metodě."

JČZBK
Jihočeská záchranná brigáda kynologů je jako občanské sdružení samostatným subjektem Svazu záchranných brigád kynologů České republiky. Činnost JČZBK je cíleně velmi rozmanitá a zahrnuje působení všech směrů záchranářského výcviku, od vyhledávání v klasických sutinách, přes práci v lavinových polích, v obtížných terénech (revírováním i po stopě) až po vyhledávání osob pod vodní hladinou.

HAFÍK
Výcvikové canisterapeutické sdružení Hafík, z.s. (dále jen Hafík) vzniklo v lednu roku 2001 v Třeboni jako organizace zabývající se výukou a testováním dobrovolníků, výcvikem canisterapeutických týmů a především praktikováním odborné canisterapie. Podnětem k založení sdružení se stala především potřeba zavedení profesionálně prováděné canisterapie v České republice.

PESTAURACE - FITMIN
„V pojízdné Fitmin Pestauraci servírujeme chlupáčům pečlivě sestavená, vyvážená a chutná menu z nejkvalitnějších surovin.
Základem našich specialit jsou superprémiová a holistická krmiva Fitmin Purity, doplněná o čerstvé suroviny, které prospívají správnému fungování psího organismu. Vyváženost receptur zajišťují naši výživoví specialisté, kteří stojí také za složením všech krmiv Fitmin, jejichž kvalitu už určitě znáte.
A „sladká“ tečka? Sušené masové pochoutky Fitmin Purity Snax, nad kterými neohrne nos ani ten nejvytříbenější jazýček."

Zpět na hlavní stranu