Městská slavnost - Dotkni se Písku

NOVINKY

Na městské slavnosti si vybere každý!

Na své si přijdou hudební fanoušci na městské slavnosti oba dva dny, které budou ve znamení hudby různých žánrů.

Ewa Farna, zlatá slavice a držitelka ceny Anděl, která před rokem oslavila neuvěřitelných 15 let na hudební scéně, si připravila nevšední hudební zážitek. Během vystoupení představí písně ze svých alb včetně posledního, kritiky vysoce oceňovaného UMAMI. Zazní samozřejmě skladby Měls mě vůbec rád, Boží mlejny melou, Leporelo nebo zlidovělé Boky jako skříň. Kromě nostalgického bilancování přinese především nemalou dávku pozitivní energie.
Ben Cristovao, hvězda české pop music a RnB, přiveze do Písku strhující show. Do povědomí veřejnosti se dostal v roce 2009 díky účasti v pěvecké soutěži Česko Slovenská SuperStar. Od té doby pracoval na své tvorbě a dočkal se například i ocenění Český slavík v kategorii nejstreamovanější česká skladba nebo nominace na Eurovision Song Contest. Patří také mezi velké zastánce práv zvířat, což se projevuje i v jeho jídelníčku, stravuje se totiž vegansky.
Calin je český zpěvák RnB a rapper s moldavskými kořeny, který se do ČR odstěhoval v roce 1999. Calinův loňský letní megahit Hannah Montana už překročil magickou hranici deseti milionů zhlédnutí na YouTube. Patří, společně s Viktorem Sheenem, mezi nejposlouchanější české umělce na Spotify za rok 2022, které na platformě poslouchá 1,2 milionu uživatelů měsíčně.

Zpět na hlavní stranu