Městská slavnost - Dotkni se Písku

Účinkující

Letní kino bude patřit mladým.

Program vyvrcholí hiphopovými koncerty rappera Lipa, DJaye a Viktora Sheena.

Program pro náctileté (ale nejen pro ně) je připraven v Letním kině.

Páteční večer začíná Taneční pěnovou párty ve 20.00. Ta nejlepší taneční muzika současnosti bude doplněna o největší pěnovou party v republice. O muziku se postará Djs BASSLICKER z rádia Kiss. Dále zahrají Djs Pietro a Djs Martin. Areál Letního kina bude otevřen od 19.00. Vstupenky si můžete zakoupit s předstihem v předprodeji za 80 Kč, na místě pak za 100 Kč.

Sobotní program začíná od 13.00 a nabízí celou řadu atraktivních workshopů a aktivit. Vyzkoušet si můžete tanec s obručí, skupinové bubnování, nízké lanové aktivity a volné chození Slackline, laserovou střelnici, airsoftovou střelnici, NERF střelnici, moderní deskové hry, šlapadla a skákací boty a mnoho dalších. Program vyvrcholí hiphopovými koncerty rappera Lipa, DJaye a Viktora Sheena.

Lipo patří mezi nejzajímavější a nejúspěšnější hiphopopové umělce u nás. Rapující básník Lipo alias Jonáš Červinka se do povědomí veřejnosti dostal s formací BPM a svou provokativní písničkou Pozdravy z Liberce. Kromě vlastní tvorby se Lipo věnuje i režii videoklipů. Mimo vlastních klipů točil například video k hitu Navěky Tomáše Kluse a Anety Langerové, dále Levnou instituci a Kávu a sex Marka Ztraceného, Baby Mira Šmajdy, nebo Možná se mi zdáš, La La a By My Side od Debbi. Má za sebou několik úspěšných rádiových singlů a jeho videa na youtube.com dosahují fantastických čísel. V letňáku ho uvidíte už v 17.00.

Milevsko vysílá do Písku vítěze Milevských hudebních cen Grammy 2016. Raper PJay, který datuje svoji tvorbu k PJay zahraje od 18.00.

Viktor Sheen vystoupí od 20.00, po něm následuje Fireshow a Afterparty s DJ Kali.

Zpět na interprety